LAYHER - Yenilik ve Gelişim


 

70 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR LAYHER ÖNCÜ VE YENİLİKÇİ İSKELE SİSTEMLERİNDE BİR LİDER

Layher Şimşek İskele Sistemi 1965 yılında iskele kurulumunda devrim yaratmış ve Layher Allround İskele Sistemi 1974 yılından beri dünya pazarında çığır açan modüler sistem olarak yerini almıştır. Layher markası kalitesi, güvenliği ve verimliliği ile dünya çapında tanınmaktadır.

Birinci önceliğimiz müşterilerimizin kalıcı başarısıdır - bu yüzden iskele sistemlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

DAHA YÜKSEK PERFORMANS, DAHA FAZLA OLANAK, DAHA FAZLA DEĞER

Tüm yeniliklerimiz, maksimum yatırım güvenliği için mevcut iskele sistemleri ile uyumludur ve tamamen entegredir. Örneğin dördüncü nesil Layher Allround Lightweight İskele Sistemi, kombinasyon onayına da sahiptir ve dolayısıyla tüm önceki sürümler arasında değişimi mümkündür.

ÜRÜNLERİMİZ BİRİNCİ ELDEN TECRÜBENİN SONUCUDURLAR VE PRATİK FAYDA SAĞLAMAK ÜZERE TASARLANMIŞLARDIR

Günlük çalışmalarda kullanım tüm gelişim sürecini belirler. İlk aşamada mühendislerimiz mevcut standartları ve hesaplama yöntemlerini dikkate alarak bir başlangıç tasarımı oluştururlar. Bir sonraki aşama, kendi kurum-içi test teçhizatımız kullanılarak ve aynı zamanda seçilmiş müşteri şantiyelerinde teste tabi tutulan prototipler inşa etmektir - ancak değerlerini kanıtladıkları zaman prototipler üretime sokulur.

YENİLİKLER, LAYHER’İN MÜŞTERİLERİNE DAHA FAZLA OLANAK TAAHHÜDÜNÜN TEMELİNİ OLUŞTURMAKTA VE BU TAAHHÜDÜNÜ YERİNE GETİRMESİNİ SAĞLAMAKTADIR.

Layher iskele ürünleri, yürürlükteki tüm standartlara uygun ve birbiriyle tam uyumlu, dayanıklı ürünlerdir. Geliştirme çalışmalarımızın odak noktası, her zaman yeni ürünlerin entegrasyonu ve iskele sistemlerinin montaj ve demontaj esnasında güvenliğinin artırılması olmuştur. Ayrıca yeni ürünlerle yeni iş alanları oluşturuyoruz.

OUR STAFF ARE HAPPY TO ASSIST YOU