LAYHER - Üretim ve Kalite


MADE IN GERMANY MADE BY LAYHER

MADE IN GERMANY MADE BY LAYHER

Eibensbach'taki yüksek oranda otomatikleştirilmiş merkezimiz, üretim ve depolama için 110.000 m² kapalı alan olmak üzere yaklaşık 250.000 m² alana sahiptir. Gelişim, lojistik ve yönetim tek bir yerdedir ve en kısa güzergahlar, kısa sürede teslim ve kalite kontrollü üretim dahil olmak üzere müşterilerimiz açısından fayda sağlayacak bir sinerji oluşturmaktadır. Müşteri ihtiyaçları ve gereksinimlerine cevap verebilmek için üretim süreçleri kısa sürede yeniden tasarlanabilmektedir.

GELECEĞE HAZIRIZ

GELECEĞE HAZIRIZ

2009 yılında Layher, şirketin Eibensbach merkezinden bir taş atım mesafesi uzaklıkta ikinci bir üretim tesisi ile üretimini genişletti. Güglingen'deki ikinci tesis, 32.000 m² üretim ve depolama alanı ile toplam 68.000 m² alana sahiptir. Tüm alüminyum ve ahşap bileşenler burada üretilmektedir.

LAYHER ASSUMES RESPONSIBILITY

AZAMİ ÜRETİM HASSASİYETİ

AZAMİ ÜRETİM HASSASİYETİ

Layher, yüksek oranda otomatikleştirilmiş üretimi genişletmek adına yatırım yapmaya devam ediyor. Bu, Almanya içinde rekabetçi üretim yapabilmemize olanak sağlarken ürünlerimizin yüksek kalitesinin sürdürülebilirliğini temin etmektedir.

KURUM-İÇİ MODERN SICAK DALDIRMA İLE GALVANİZLEŞME TESİSİ

KURUM-İÇİ MODERN SICAK DALDIRMA İLE GALVANİZLEŞME TESİSİ

Tam otomatik ve çok modern iki galvanizleme tesisi 170.000 ton / yıl kapasiteye sahiptir. DASt Direktifi 022'ye uygunluk sertifikasına sahiptirler ve en son çevre düzenlemeleri ve gereksinimlerini karşılamaktadırlar.

HER YIL 21,000 KİLOMETRE ÇELİK BORU İŞLİYORUZ

HER YIL 21,000 KİLOMETRE ÇELİK BORU İŞLİYORUZ

Ürettiğimiz boruların her bir metresi için müşterilerimizin güvenliğinin sorumluluğunu alıyoruz. İşte bu nedenle, Layher'in temel görevlerinden biri kalite yönetimidir. Ürünlerimiz en son güvenlik standartlarına uygundur ve DIN / ISO sertifikasına, Alman TÜV onayına ve mükemmel kaliteyi temsil eden birçok Alman ve uluslararası etikete sahiptir. 1994 yılından beri DIN EN ISO 9001 sertifika sahibiyiz.

ÖDÜN VERİLMEYEN KALİTE

ÖDÜN VERİLMEYEN KALİTE

Tedarikçilerimizin de sertifikalı olmalarına rağmen kaliteye olan tavizsiz bağlılığımız, kurum-içi kapsamlı gelen ürün denetimlerimizden her bir üretim alanına kadar her alanda söz konusudur. Kendi çekirdek süreçlerimizi bilinçli olarak tam kontrol altında tutuyoruz. Ayrıca insan gücüne de inanıyoruz; bu yüzden yılların tecrübesine sahip çalışanlarımıza güveniyor ve sürekli beceri gelişimi programlarına yatırım yapıyoruz.

İŞTE BU YÜZDEN ÖZGÜN ÜRÜNLERLE ÇALIŞTIĞINIZDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ

İŞTE BU YÜZDEN ÖZGÜN ÜRÜNLERLE ÇALIŞTIĞINIZDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ

Kalite yönetimi sadece üretimin her aşamasında titiz kontroller değildir: tüm parçaların doğru işaretlenmesi ve kapsamlı dokümantasyonu da önem arz etmektedir. Üretimi tamamlandığında her bir Layher bileşeni, üretiminde kullanılan makine tarafından üretim tarihi ve çeşitli üretim parametreleri hakkında bilgiler ile işaretlenir.

OUR STAFF ARE HAPPY TO ASSIST YOU