LAYHER - Layher Lightweight


 

BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİLERİMİZİN BAŞARISI

Layher gelişim mühendisleri iskele sistemlerini daha ekonomik ve daha güvenli yapmak için sürekli olarak ustaca yeni gelişmeler üzerinde çalışıyorlar. Buradaki odak noktamız, ağırlık, şekil ve bileşen sayısı gibi montaj performansı için etkili faktörler üzerindedir. Bunu başarmak için sürekli yeni malzemeler ve yeni üretim süreçleri araştırıyoruz. Materyal stoklarının kullanımı da önemli bir ekonomik faktör olduğundan sadece birkaç ek bileşen bile müşterilerimize yeni iş alanları sağlıyor. Tek tip sistem boyutları ve uygun kombinasyon onayları sayesinde tüm yeniliklerimiz, önceki ürün kuşaklarımız da dahil olmak üzere, Layher ürün portföyünün mevcut bileşenleri ile değiştirilebilir olacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu yatırım güvenliği sağlar. Entegre sistemimizin güçlü yönleri.

SONUÇ: LAYHER LIGHTWEIGHT - İSKELEDE YENİ BOYUT

Montaj, demontaj ve nakliye, iskele hizmet maliyetlerinin % 80'ini oluşturur. Çalışmalar, bileşen ağırlığını azaltarak müşterilerimizin hem montaj hem de demontaj performanslarını önemli ölçüde artırabileceklerini ve nakliye kapasitelerini daha verimli bir şekilde kullanabileceklerini açıkça göstermiştir. İşte bu, yeni Layher Lightweight felsefesinin öne çıktığı yerdir. Yüksek mukavemetli çelik kaliteleri, yeni üretim süreçleri ve tasarım iyileştirmelerini kullanarak, Şimşek İskele ve Allround İskele sistemlerinin temel bileşenlerinin yüksek yük kapasitelerini düşürmeden ağırlıklarını en aza indirmeyi başardık. Montaj hızı % 10'a kadar, taşıma kapasitesi % 12'ye kadar artırılabilir. Entegre sistemimizin bir parçası olarak, hafif ürünler de önceki ürün sürümlerimizle birleştirilebilmektedir. Kombinasyon teyitleri elbette mevcuttur.

 

İZİN VERİLEN AZAMİ YÜK KAPASİTESİ KAMYONUN YÜKLENMESİNDE BELİRLEYİCİDİR. BİLEŞENLERİMİZİN DAHA DÜŞÜK AĞIRLIKLARI SAYESİNDE KAMYON YÜKLEME KAPASİTESİ %12 ORANINDA ARTMAKTADIR.

 

HAFİF BİLEŞENLER, LW BANDROLLÜ PARLAK KIRMIZI ETİKET VE LAYHER LIGHTWEIGHT DAMGASI İLE TESPİT EDİLEBİLİR.

 

OUR STAFF ARE HAPPY TO ASSIST YOU